Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

1994 Yılında nakliyat hizmetlerine başlayan firmamız kurumsal bir nakliyat firması olarak tüm Türkiye’ye adını duyurmayı hedeflemiştir. Firmamız kuruluşunun olduğu yani merkezin bulunduğu Bursa-Gemlik bölgesinde ilk olarak şehir içi taşımacılık hizmetleri sunmaya başlamış. Bu hizmetler içerisinde evden eve nakliyat, ofis taşıma gibi hizmetler yer almaktaydı.

Firmamız 1994 yılından beri kaliteli hizmet sunmak için her zaman profesyonel ekipler ve geniş araç filoları ile çalışmıştır. Yapılan tüm nakliye işlemlerin geri dönüşümünü kazanmayı başaran firmamız internet ortamları veya diğer maddi güç ile reklam vermeyi ret ederek, sadece tavsiyeye önem vermiştir. Çünkü bir firmanın en büyük reklamı sunduğu hizmettir.

Firmamız şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinde kaliteden ödün vermeden hareket etmeyi amaçlamıştır. Şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde firmamız 2 türlü taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

1 - Tam Yük Taşımacılığı
Tam yük taşımacılığı belirtilen noktadan sadece belirtilen müşterinin eşyaları alınarak istediği bölgeye istediği tarihler arasında sevkiyatının yapılması. Bu işlem biraz maliyetli olmasının yanında özel taşımacılık olduğu için sadece belirtilen ev eşyası taşınır.
 
2- Parsiyel Taşımacılık
Türkiye’nin her yerinde popülerliğini kazanan bir taşıma türüdür. Çünkü en büyük faktör elbette ki uygun maliyettir. Tam yük taşımacılığından farklı olarak 2, 3 veya 4 ev eşyasının beraber götürülmesidir. Özellikle tayin dönemlerinde memur insanların ilk tercih ettiği taşımacılık türüdür.

Gemiçli Nakliyat © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.
Geliştirici: E-Piksel