Gizlilik İlkeleri

Gemiclinakliyat.com sitesinde işlem yapmadan önce lütfen bu gizlilik politikasını okuyunuz. Eğer bu gizlilik politikası'nı kabul etmiyorsanız, lütfen Gemiclinakliyat.com sitesi üzerinde işlem yapmayınız.

Bu gizlilik politikası Gemiclinakliyat.com için geçerlidir ve Gemiclinakliyat.com üzerinde bahsi geçen diğer siteler için bağlayıcı niteliği bulunmamaktadır. Bu gizlilik politikası ile Gemiclinakliyat.com un şartlarını kabul etmiş olmaktasınız.

Kişisel Bilgi
Ürünlerimizi sizlere tanıtmak, yeni ürünlerimiz, hizmetlerimiz ya da promosyonlarımızdan sizleri haberdar etmek, yeni ürün satışı yapmak veya ürün satışı sonrası destek vermek için Gemiclinakliyat.com sitesinde; isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi size özel, kişisel bilgileriniz kayıt sırasında istenmektedir. Mevcut bilgileriniz yeterli olmadığı durumda ek bilgiler sizden e-posta, telefon veya faks gibi iletişim araçları ile istenebilir. Tüm bu kapsam içerisinde toplanan bilgi Gemiclinakliyat.com sitesinde kişisel bilgi olarak nitelendirilmektedir.

Otomatik Olarak Toplanan, Kişisel Olmayan Bilgi
Gemiclinakliyat.com siteyi ziyaretiniz sırasında, İnternet protokol adresiniz, bilgisayarınızın işletim sistemi, tarayıcı tipiniz, trafik biçimleri ya da herhangi ilgili Web sitelerinin adresi gibi belirli teknik bilgiyi toplamamıza imkan veren teknolojileri kullanabilir. Ziyaretçilerimiz hakkında daha detaylı bilgi elde etmek için sitemiz tarafından bilgisayarınıza cookie -çerez- olarak nitelendirilen bilgi dosyaları gönderilebilir. Bu dosyalar tamamen kullandığınız sistem ile ilgili teknik bilgi içeren ve dünya da yaygın olarak kullanılan dosyalardır.

Bilginin paylaşımı
Gemiclinakliyat.com için web sitesini ziyaret edenlerin, kişisel bilgilerini korumak başlıca ilkeleri arasında yer almaktadır. Gemiclinakliyat.com kişisel bilgi içermeyen datayı (Kullanılan işletim sistemi, ziyaretçilerin cinsiyeti vb.) 3. şahıslar ile bilgi vermek amacıyla paylaşabilir. Yasal olarak tarafımızdan istenmedikçe kişisel olarak nitelendirilen özel bilgiler 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Güvenlik
Gemiclinakliyat.com un hatalı kullanım ya da kişisel bilgilerinize yetkisiz erişim gibi riskleri önlemek ya da minimum seviyeye indirmek için gerekli tedbirleri almaya ve bu yönde bilgilendirici yayın yapmaya çalıştığını bilmenizi isteriz.

Toplanan verilerin doğruluğu
Gemiclinakliyat.com, müşteri tarafından girilmiş olan eksik ya da yanlış bilgiyi, müşteri tarafından girilen yeni bilgiyle veya çapraz sorgulama yöntemi ile elde edeceği doğru bilgi ile değiştirebilir ya da silebilir.

Değişiklikler
Gemiclinakliyat.com, gizlilik koşullarını ya da websitesini önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ya da kaldırma hakkını saklı tutar.

Gemiçli Nakliyat © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.
Geliştirici: E-Piksel